Zhodnoťte, prosím, vítězné utkání s Mostem?
„Utkání bylo určitě náročné, nebylo to tak jednoduché, jak se zdá. Před utkáním u nás pršelo, takže byl těžký, podmáčený terén. Trhali jsme kopačkami celé kusy trávy. Soupeř předvedl bojovný fotbal. Naštěstí jsme to zvládli, potvrdili jsme doma tři body zvenku. Doufám, že takto budeme hrát i nadále."

Do patnácté minuty mělo Táborsko dvě, tři menší šance. Vy jste se pak trefil v devatenácté minutě na 1:0, což byl nakonec vítězný gól…
„Neříkal bych, že to nejdříve byly menší šance. Byly to velké šance! Nejdříve ji měl na kopačce Elvist Ciku, pak Ibrahim Traoré a do třetice já. Dostal jsem míč na penaltu a měl jsem ho trefit lépe."

V náběhu jste pak ve čtvrté šanci trefil prudkou přihrávku Luboše Tusjaka…
„Naštěstí jsem míč dobře umístil po zemi. Vyšlo mi to. Bylo docela těžké se dobře trefit. Měl jsem jen moment, vteřinku na rozhodnutí. Snažil jsem se míč dát mimo gólmana."

Ve druhé půli jste vyslal na bránu krásnou táhlou střelu, která doletěla na břevno. Myslel jsem si, že to bude gól…
„Také jsem si to myslel. Bohužel to tam nespadlo. Když mám příležitost, tak se snažím vystřelit. Tu střelu jsem tlačil očima pod břevno…"

Kapitán Peter Mráz vám po zápase z legrace vyčinil…Kvůli čemu?
„Asi kvůli tomu, že při mé střele tam byl lépe postavený spoluhráč, kterému jsem mohl přihrát. Co se dá dělat. Vyhodnotil jsem situaci takhle. Snad to bude příště lepší a spadne mi to tam vícekrát."

Příští kolo vás čeká těžký zápas na sevřeném stadionu v Opavě…
„Bude to jistě atraktivní zápas. Opava také hraje dobře. Těšíme se tam."

Sportovní forma FC MAS Táborsko jde nahoru, že?
„Určitě. Myslím si, že jsme nehráli špatně ani v prvních zápasech. Akorát nám nevycházely góly. Naštěstí jsme to teď zlepšili."