Příběh, který se udál během podzimu na Zlínsku, stojí za pozornost. Fotbalista Zlechova Miroslav Velcr slíbil novému trenérovi Pavlu Cigošovi, že ho při domácí premiéře podpoří a nenechá ve štychu.

Zároveň však čelil dilematu: manželka Lucie se už chystala do porodnice. Čekali prvního potomka.

Nakonec splnil slib, nazul kopačky a šel normálně hrát. Na trávníku však vydržel jenom poločas, o přestávce rychle spěchal za ženou. „Samozřejmě to nebylo ideální, měl jsem to v hlavě. Věděl jsem, že můžeme rodit každou hodinu, takže jsem byl docela napnutý. Nechtěl jsem jít ze hřiště po minutě, ale zase nemělo cenu sedět doma. Chtěl jsem klukům nějak pomoct, ale nakonec jsem musel odjet a nic moc nepředvedl,“ usmívá se pětadvacetiletý útočník, kterému se v sobotu 16. října narodil syn Theo.

Zdroj: Deník/Jakub Rusek

Se spoluhráči ho Velcr řádně zapil (shrnul to slovy "mám hodně zážitků"), výhry se však v onen víkend nedočkal. Zlechov totiž domácí duel s Koryčany nezvládl, duel v krajské I. A třídě prohrál 1:3.