Prvně jmenovaný tým z táborského regionu využil přestávky ve Fortuna národní lize a vyrukoval na domácí Blatnou s několika áčkovými pendly, cestu k bodům mu to ale neotevřelo. Už od 13. Minuty se sice těšil z vedení po zásahu senegalského novice Ndiayeho, po necelé čtvrthodině ale Kubiš vyrovnal a po přestávce strhl proměněnou penaltou vedení na stranu blatenské družiny. Parta z Táborska už na to za zbylých čtyřicet minut hry nestihla zareagovat a po dvou shodných výhrách s Milevskem a Lažišti (4:1) zapsala do svých přeborových statistik porážku 1:2.

Dražičtí fotbalisté v domácím utkání s Milevskem dosáhli alespoň na bod, o moc šťastnější než táborské rezerva ale být nemohou. V prvním poločase si díky J. Štechrovi a proměněné penaltě Hojdara vypracovali slibný dvoubrankový náskok, ten jim ovšem po přestávce během dvou minut v rozmezí 67. a 68. minuty protekl mezi prsty a Milevští brankami Zmeškala a Bardy srovnali na konečných 2:2.

Třetí zástupce Táborska v přeboru – Sokol Sezimovo Ústí – hraje svůj zápas v neděli ve Strakonicích.