„V reprezentační pauze jsme dobře potrénovali a trenéři nás perfektně připravili jak na zápas se Žižkovem, tak na zápas doma s Příbramí. Dovolím si říct, že jsme zvládli tři ze čtyř poločasů. Nepovedl se nám ten druhý na Žižkově, můžeme se stydět, jak jsme ho odehráli. Zbylé tři poločasy jsme hráli téměř ideálně, ale k tomu chyběly góly, šancí jsme si vytvořili docela dost,“ shrnul poslední dva duely táborský štírek.

Na Bojanovi je sympatické, že je sebekritický a částečně bere aktuální střelecké neúspěchy mužstva na sebe. „Cítím vinu, že jsem stál mužstvo několik bodů, protože v každém z deseti odehraných zápasů jsem měl tutovku a určitě jsem většinu měl proměnit. Měl jsem někdy zachovat větší klid v takových příležitostech,“ míní pravý středopolař.

„Celé mužstvo je nastavené, že každý zápas chceme odmakat a zvládnout. Všechny kluky nás nejvíce štve prohra s Příbramí, protože jsme si nastavili cíl, že v Táboře žádný tým nevyhraje. Bolí to ještě o to víc, že předvedená hra byla chvílemi jednoznačně na jednu bránu. Zase jsme doplatili na neproměňování stoprocentních šancí, na špatné řešení ve finální fázi. Trenéři s námi v týdnu hodně pracují na zakončení a na dalších věcech, abychom se prosazovali,“ krčí rameny ofenzivně laděný technik, který umí „frnknout“ obraně soupeře.

„Osobně jsem proti Příbrami neproměnil v první půli velkou šanci ze standardní situace, po krásném centru Petra Plachého míč propadl až na malé vápno, kde jsem byl úplně sám, míč jsem trefil holení nad bránu. Tohle se určitě musí proměňovat. Strašně mě mrzí, že mi to tam nepadá… Ale věřím, že to prolomíme a začneme dávat góly a budeme do konce hrát o nejvyšší příčky, protože tenhle tým tu sílu má,“ řekl Bojan Dordić, který naposledy skóroval 19. srpna z penalty doma proti Vyškovu. Rozšíří si střelecký účet už nadcházející sobotu v Líšni?


Načítám tabulku ...