FC MAS Táborsko - MFK Chrudim 1:0 (0:0)

Branka: 55. Tijani. ŽK: Holiš, Plachý – Šípek, Řezníček, Šplíchal, Čáp. Diváci: 703. Rozhodčí: Mayer – Dresler, Matouše.

Táborsko: Pecháček – Navrátil, Tusjak, Holiš, Almeida – Plachý (90+4. Havrda), Icha (90+2. Rydval), Boula, Vozihnoj (46. Kopečný) – Tijani, Provazník (90. Drozd).
Chrudim: Mikulec – V. Řezníček, Tkadlec (74. Čáp), Hašek, Drahoš – Kesner (69. Látal), Juliš (62. Šplíchal), J. Řezníček, Průcha, Sokol (62. Breda) – Šípek (69. Dostálek).

Chrudim rozhodně nepřijela jen bránit, nicméně domácí byli lepší. Už v prvním poločase měli řadu velkých příležitostí, jenže proměnit je bohužel nedokázali.

Vedoucí - a jak se ukázalo, zároveň i vítězný gól – vstřelilo Táborsko až po přestávce, a to v 55. minutě, kdy Icha po lajně vysunul Almeidu, jenž našel centrovaným míčem Tijaniho, a ten z malého vápna mířil hlavou přesně – 1:0.

Jenže hosté to nezabalili a v 77. min. sahali po vyrovnání, naštěstí pro Jihočechy ale Čáp z přímého kopu trefil levačkou jen tyčku Pecháčkovy branky. Vzápětí měl obrovskou šanci na druhé straně táborský Kopečný, z malého vápna ale branku překopl. Závěr provázely emoce, na které doplatili červenou kartou a vykázáním z lavičky oba hostující trenéři.

V dalším kole hrají fotbalisté Táborska už v pátek večer od 18 hodin v Jihlavě.