Tři body ve střetnutí s Příbrami měly jednoznačně zůstat doma. Modří hráči si proti zeleným vypracovali minimálně čtyři stoprocentní gólové příležitosti, ale hráčům Táborska se zkrátka aktuálně střelecky nedaří. Příbram kromě šťastného gólu a počáteční územní převahy, která později vyprchala, skoro nic neměla. Výjimkou byla 4. minuta, kdy orazítkovala tyčku Krchem, který v Táborsku působil. Na kovovou konstrukci špičkami rukavice projektil vytáhl brankář Pastornický.

Na konci prvního poločasu a začátkem druhého poločasu hráči Táborska selhávali ve zmíněném proměňování „loženek“. Tak popořadě. Ve 39. minutě branku minul z bezprostřední blízkosti Matoušek. V úplném závěru prvního dějství měl gól na noze Dordić, který hrál výborné utkání. Jenže mu rána nesedla a v jasné šanci se jeho pokus mezi tři tyče nevešel.

Ke gólu neměl daleko ve 49. minutě Varačka, který si nabíhal na prudkou přihrávku podél vápna od Dordiće, ale nestihl to. V 53. minutě nedal branku ani kapitán Kateřiňák, jeho situace po akci (koho jiného) Dordiće doslova volala po prvním střeleckém úspěchu, ale rána zamířila nad břevno. Jaká škoda pro domácí!

Až Táborsko prolomí své brankové zakletí, musejí přijít gólové hody. Táborsko se v příštím kole 2. ligy představí 30. září na hřišti Líšně.

FC Silon Táborsko – FK Příbram 0:1 (0:0)
Branka: 90+1. vlastní (Skopec). Rozhodčí: Starý – Kříž, Váňa. ŽK: 7. Skopec – 45. Hušbauer, 55. Nkwinga. Diváci: 812
Táborsko: Pastornický – Plachý, Foltyn, Koné, Tusjak – Skopec, Bláha (87. Kalousek) – Varačka (60. Mach), Kateřiňák (78. Javorek), Dordić – Matoušek (60. Šašinka).
Příbram: Melichar – Jahić, Fišl, Antwi, Švestka – Hušbauer, Vokřínek, Dav. Krch (83. Brabec), Jandera – Nečas (69. Anih), Nkwinga (69. Andronikou).


Načítám tabulku ...