Ze sportovního hlediska se nedělní duel promění v souboj devátého týmu tabulky s mužstvem, které ji s pouhými třemi body na kontě uzavírá. Domácí fotbalisté se v zápase pokusí zahnat chmury ze dvou porážek v řadě s Duklou Praha (0:1) a na půdě sparťanské rezervy (1:4). Táborští fandové Sparty a Dynama už se tentokrát nepotkají s Jihočechem Františkem Strakou, který byl jako první druholigový trenér od třineckého týmu pro neuspokojivé výsledky odvolán.

Rozhodně zajímavý bude doprovodný program samotného utkání. Diváky čeká nástup týmu v dobových dresech DSK z roku 1921. Organizátoři navíc pro fanoušky připravili prvních 500 piv zdarma.

Hlavním smyslem slavnostně laděného střetnutí bude zmíněná charitativní akce s podtitulem Fotbal pomáhá Karolínce. Diváci mohou přispět nákupem výročního dresu v ceně 1000 Kč, a samozřejmě také už jen samotným zakoupení vstupenky. Pokud se chce někdo do podpory malé Karolínky zapojit – ať už bude v neděli na stadionu či nikoliv – stačí poukázat libovolnou částku na transparentní účet Karolínky: 111003757/ 5500.

Plakát ke slavnostnímu utkání Táborska s Třincem.Plakát ke slavnostnímu utkání Táborska s Třincem.Zdroj: Deník/ Redakce