FK Ústí nad Labem – FC MAS Táborsko 0:0

Rozhodčí: Černý – Flimmel, Vyhnanovský, ŽK: 2:4 (77. Strada, 90+2. Bílek – 44. Pinc, 57. Provazník, 61. Tolno, 78. de Almeida.

FK Ústí nad Labem: Tvrdoň – Strada, Glöckner, Bílek, Písačka – Jiránek (61. Gollnack), Miskovič, Emmer – Kušej, Prošek (61. Chodora) – Koubek (76. Ikugar).
FC MAS Táborsko: Pecháček – Almeida, Holiš, Navrátil, Dybala – Tolno, Liepa (46. Ndiaye), Boula, Plachý (84. Janošík) – Pinc (60. Majka), Provazník (60. Čapek).

Hosté od Jordánu vyrukovali do utkání s uzdraveným hlavním koučem Miloslavem Brožkem a třemi změnami v sestavě oproti nedělnímu střetnutí s Chrudimí.

V prvním poločase se v jejich největší příležitosti ocitl Pinc, ale vytěžil z ní jen rohový kop. O čtyři minuty později si zase odechla táborská defenzíva při útočném výpadu Koubka, který zlikvidoval Pecháček.

Po obrátce bylo na ústeckém trávníku o poznání více rušno, ale na gól čekali všichni přítomní marně. Nejvýraznější moment se narodil až v době, kdy už časomíra „odklepala“ devadesátou minutu, to když hostující de Almeida orazítkoval tyč Tvrdoňovy branky.

Pro Táborsko bojující o záchranu druhé nejvyšší soutěže je bod ze hřiště čtvrtého týmu tabulky i tak vítaným příspěvkem, obzvlášť když mu zachoval letošní neporazitelnost. Jaká bude jeho skutečná cena, to ukáže až vývoj ostatních střetnutí šestnáctého kola i další průběh soutěže.