Trenér Miloslav Brožek rozdělil přípravu na dvě části: na testovací a na tu, kdy už chce mít jasno o kádru, s nímž půjde do bojů o záchranu druhé ligy. „V první části chceme otestovat nové hráče – cizince, které se snažíme dostat do ČR, a hráče z tuzemska,“ uvedl trenér. Zhruba od 17. ledna už by chtěl mít kádr pohromadě, 19. ledna na hráče čekají fyzické testy na FTVS. „Příprava je strašně krátká. Přestupové okno končí na začátku února. Nemůžeme na nic čekat. Musíme intenzivně pracovat. Naším úkolem pro prvních čtrnáct dní je vybrat to nejlepší, abychom byli pro jarní část silnější,“ sdělil Miloslav Brožek. Ten se nechtěl pouštět do podrobností, kteří hráči z kádru odejdou, a kteří naopak zůstanou. Jasněji bude ve druhé polovině ledna.

Mužstvo se zúčastní Zimní Tipsport ligy. Ve skupině A v Horních Počernicích na něj čekají Sparta Praha B, Dukla Praha a Hradec Králové.

Termínová listina turnajových zápasů Táborska:

Čtvrtek 7. ledna: Sparta B (10.30)
Neděle 10. ledna: Dukla Praha (10.30)
Středa 13. ledna: Hradec Králové (10.30)

Zápasy se Spartou a Hradcem odvysílá televizní stanice Nova Sport.

Z dalších zápasů lze uvést sobotu 23. ledna, kdy se Táborsko střetne s rezervou Viáktorie Plzeň. Generálku na jarní soutěž obstará duel s Viktorií Žižkov, který se hraje v sobotu 27. února. Termíny dalších přípravných utkání budou upřesněny později. Mistrovská soutěž vypukne 7. března a Táborští do ní vstoupí ve Vlašimi.