Tábor – Po cenném vítězství 2:0 v minulém kole v Sokolově šli svěřenci Kamila Tobiáše odhodlaně i do utkání doma se Sokolovem. „V naší situaci nám ani nic jiného nezbývá,“ podtrhl před zápasem trenér Táborska.
Začátek utkání patřil hostím a úvodních deset minut se hrálo převážně na polovině Táborska, větší šanci ale hosté neměli. Naopak málo chybělo, aby už ve 13. min. ze svého prvního rohu vedoucí gól dalo Táborska, hlavička stopera Navrátila ze slibné pozice šla bohužel nad.
Hosté zahrozili v závěru první půlhodiny, kdy Rudnytskyy jen o chloupek minul Tomovu branku. Do půle ale Varnsdorf stihl udeřit – ve 43. min. extáborský Dordič zcela osamocen před Tomovou brankou ještě hlavičkoval vedle, pár vteřin před odchodem do kabin ale své zaváhání střelou z vápna k tyči napravil – 0:1. Když po hodině hry Kouřil z přímého kopu zvýšil na 0:2, šance Táborska na bodový zisk klesly k bodu mrazu. Jenže Jihočeši se nepoložili, v 62. min. střídající Musil snížil a v 88. Březina dělovkou pod břevno vyrovnal! Drama ale skončilo pro domácí smutně, v 90. minutě dal Kozma na 2:3 pro hosty…

FC MAS Táborsko – Varnsdorf 2:3 (0:1), branky: 72. Musiol, 80. Březina – 45. Dordić, 60. Kouřil, 90. Kozma. ŽK: Hasil, Kopřiva – Kodeš. Diváci: 512. Rozhodčí: Příhoda – Moláček, Dohnálek.
Táborsko: Toma – Hasil (84. Prošek), Navrátil, Ngimbi, Březina – Šandera, Berešík (63. Musiol), Pouček, Kopřiva (60. Frýdek) – Pilík, Ndiaye. Varnsdorf: Porcal – Kouřil, Zbrožek, Heppner, Kodeš – Bláha, Ondráček (81. Votava), Rudnytskyy (89. Kubista), Dordić – Kocourek (77. Barac), Kozma.