Sokol Lom – Viagem Příbram B 5:2 (2:1)

Branky: 23. Novák, 43. Tauber, 79. Kubovský, 82. Nešický, 85. Musiol – 5. El Baba, 84. Sayed. Rozhodčí: Pálek – Fencl, Mazanec. ŽK: 2:1 (Brabec, Nešický – Krajdl). Diváků: 170.
Lom: Matoušek – Škrleta (67. Vysušil), Brabec, Slavík, Grobár (67. Mácha) – Skopec – Schramhauser (70. Musiol), Nešický, Javorek (70. Šimák), Novák – Tauber (77. Kubovský).

Lukáš Zeman, trenér Lomu: „Začátek zápasu byl z naší strany špatný, přistoupili jsme k němu laxně a zaslouženě jsme inkasovali. Od nějaké desáté minuty jsme se konečně donutili k tomu, abychom hráli to, co chceme. Dávali jsme míče rychleji od nohy, byla tam větší nabídka a přibylo centrů ze stran hřiště i střelby. Díky tomu jsme do poločasu otočili výsledek na 2:1. Škoda je dalších vyložených šancí, protože jsme mohli zápas rozhodnout už před přestávkou. Ve druhé půli jsme pokračovali v aktivní hře, a i když už náš výkon nebyl takový, jaký bychom si představovali, měli jsme už zápas pod kontrolou. Soupeře jsme sice ještě pustili do nějakých dvou šancí, kdy trefil tyč a dal gól, ale naše vítězství je zasloužené."