Aritma Praha - Otava Katovice 2:2 (0:2)

Branky: 48. F. Tošnar, 78. A. Trenkwitz - 14. J. Brabec, 21. Š. Dostál vlastní. ŽK: 0:2 (Vonášek, Cibulka). Rozhodčí: Svoboda - Fišer, Ikizgül.
Sestava Katovic: Provazník - Sládek, Cibulka, Brabec, Motl - Kotrba - Souhrada, L. Bálek, Vonášek, Štěch (84. Hnídek) - Čibera.

Fotbalisté Katovic se k situaci, kdy vědí, že se bude v klubu hrát od nové sezony I.A třída, postavili čelem a na hřišti druhého týmu divizní tabulky odvedli velice dobrý výkon. V poločase vedli 0:2, v tom druhém se schylovalo k tomu, že sklapne Csaplárova past, ale nakonec se týmy rozešly smírně.

"Na Aritmě se hrálo na umělce, protože bylo hlavní hřiště pod vodou. Jeli jsme jen ve dvanácti lidech, a tak jsme zvolili defenzivní taktiku. Hráli jsme z bloku a v prvním poločase se nám podařilo vstřelit z brejkových situací dva pěkné góly. Jinak měli domácí trvalý tlak a my hrozili z brejků. Kluci nechali na hřišti srdíčko, bojovali a zaslouženě si odvážíme bod. Z naší strany to bylo povedené utkání, hlavně ze strany bojovnosti a chuti chtít tady něco dokázat. To se povedlo," hodnotil utkání katovický trenér Lubomír Vašica a dodal: "Náš výkon je pozvánkou na příští kolo, kdy přijede k derby do Katovic Jindřichův Hradec."


Načítám tabulku ...