O sestavě pro úvodní jarní duel má trenér Miloslav Brožek víceméně jasno. „Možná řeším ještě jeden otazník, ale v hlavě mám určitou ideu, kterou si potvrzuji, že je to správná volba. Rozhodnutý o základní jedenáctce asi jsem,“ uvedl trenér.

Co se týče avizovaných zahraničních posil z Francie, situace se trochu komplikuje. Klubu se nejspíše podaří do neděle zaregistrovat pouze mladého ofenzivního záložníka či útočníka Abdallaha Simu ze Senegalu (ročník 2001).

„V sobotu přiletí dvě posily, jedna by mohla zasáhnout do nedělního zápasu. Nejvíce očekávaný vysoký útočník si ve Francii poranil kotník a ten přiletí později, zřejmě příští týden“ uvedl Miloslav Brožek.

V tabulce figuruje Benešov až na 13. místě, ale tato pozice klame. Jedná se o silný, houževnatý tým, který tvrdě bojuje celých devadesát minut. „Teď v zimě Benešovští přivedli do útoku Richarda Kaloda, už v průběhu podzimu je posílil Václav Ježdík na stoperu. Tým v ni má velkou zkušenost. Benešov má za sebou navíc povedenou přípravu, kdy vybouchl pouze s Jihlavou 8:2,“ sdělil trenér FCT, jehož svěřenci vyběhnou v nových dresech. Diváci si na stadionu nově pochutnají na pivu z Humpolce.

Nedělní utkání odřídí trojce rozhodčích: Hájek - Urban, Hanáková.