Tulip O'Hare - žíhaná a energická kráska je již v adopci

a její záhadně vlivný kámoš Jesse Custer - černý kocourek. Jsme rádi, že s nimi nebyl upír Cassidy, pro toho bychom neměli vhodné krmení. 

Hledají nové páníčky, kteří věří. Věří v sílu kočičí lásky. Odjet mohou samozřejmě společně, ale i každé koťátko zvlášť.

Obě koťátka jsou kompletně očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou adopce je kastrace po dovršení jejich pohlavní dospělosti.

Obě jsou vzorně čistotná, umí chodit na kočičí záchodek, hodí se do bytu i do domku se zahradou s přístupem ven výhradně až po své kastraci. Oba milují lidskou společnost, s ostatními koťátky u nás vycházejí dobře, vztah k jiným zvířátkům nemáme ozkoušen, ale předpokládáme ho dobrý.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život kočičce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Kamila Šťastná, vedoucí Útulku Tábor pro psy a kočky