Storm je jemná něžná kočička, velice klidná a způsobilá. Je to mistryně čistoty a pořádku, po seznámení a vzájemném okoukání se moc ráda mazlí a přede člověku v náručí. Je vzorně čistotná, bez výjimky užívá kočičí wc, odhadem jsou jí čtyři měsíce.

Storm je připravena vyrazit do svého nového domova, kompletně naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou její adopce bude kastrace po dovršení její pohlavní dospělosti.

Domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Klidný domov, kde bude mít pocit jistoty a bezpečí. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s přístupem ven až po své kastraci.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Storm bydlela, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Storm nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Kamila Šťastná, vedoucí Útulku Tábor pro psy a kočky