Aldebaran je úplné psí miminko, nyní je mu odhadem osm týdnů, sladce cupitá, hodně spinká, dělá spoustu loužiček a vyžaduje spoustu a spoustu lásky. Hvězdné je nejen jeho jméno, ale ve hvězdách je i jeho budoucí váha velikost. Naše očekávání a odhady jsou středního rázu, neposkytujeme však záruky.

Aldebaran je očkovaný, ošetřený proti vnitřním i vnějším parazitům a označený mikročipem. Podmínkou adopce je kastrace po dovršení jeho pohlavní dospělosti.

Aldebaran je nepopsaný list papíru, pejsek, který má otevřeny všechny cesty a může být úplně kýmkoliv. Hledáme rodinu, která s ním s láskou a pochopením projde štěněcím věkem, s trpělivostí zvládne jeho pubertu a bude s ním se vší láskou a péčí i v jeho stáří. Aldebaran ocení štěněcí školičku, hodí se do rodiny s rozumnými dětmi a především bude rád za vyrovnaného a přátelského psího sourozence, který mu bude vzorem v psím světě.

U nás mu dělá psí chůvu naše interní basetka Coffee, dodává mu pocit bezpečí, předává mu svůj klid a vyrovnanost, učí ho správným způsobům a benefitům, které může čekat od člověka. Coffee domov nehledá.

V případě zájmu o adopci Aldíka Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život štěňátku nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Kamila Šťastná, vedoucí Útulku Tábor pro psy a kočky