Re je odrostlé štěňátko, na světě je 10 měsíců, je akční a zvídavý, hravý, velice tvárný. Nasává informace o světě, který se mu otevřel, rychle a rád se učí, pozitivní výchova se spoustou dobrot je pro něj jako stvořená. Při správném vedení se z něj stane naprosto dokonalý pes.

Re je kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Je zcela připraven vydat se na svou novou životní cestu. Podmínkou adopce je kastrace po aklimatizaci v novém domově.

Re by rád bydlel v rodinném domku se zahradou, ale s přístupem dovnitř, aby byl doma s páníčky, v jejich přítomnosti. Hledá aktivní páníčky, kteří budou navštěvovat psí školu a podnikat procházky a výlety. Pro svou neohrabanost se nehodí k malým dětem, vztah k jiným zvířátkům nemáme ozkoušen. Re může odjet s některým ze svých argentinských spoluobyvatel útulku. Po zodpovědném seznámení by mohl odejít do adopce k jiné psí ségře či bráchovi.

Máte-li o Rejíčka zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Re bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Rejíčovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Kamila Šťastná, vedoucí Útulku Tábor pro psy a kočky