Goro – veselý labrador X setr

Šestiletý Goro je kastrovaný pes, na kterém na první pohled nepoznáte jeho minulost. Tedy na jeho chování ne, na těle jsou jizvy zřetelné. Je veselý, šťastný, snaživý, trochu nevycválaný a trdlo, takový neopracovaný diamant. S dobrým a pozitivním přístupem bude nadšený ze života, ale ozvy minulosti se mohou při vypjaté situace objevit, proto se na něj nesmí hrubě a nespravedlivě. Byl nepolíbený výchovou, ale učí se rád a základní povely začíná zvládat. Hodil by se na zahradu k vyrovnaným a sebejistým lidem s vlídným přístupem. Povahu má spíše po setrovi a je to velký lovec. Dlouhá léta byl uvázán na řetězu, hladověl a zatím nepochopil, že jídlo mu už nebude odpíráno, proto potřebuje pána se zkušenostmi.

Hugo Boss – ochránce rodiny

Osmiletý kastrovaný americký stafordšírský teriér Hugo je pes pevných zásad, klidný, vyrovnaný, oddaný, věrný, odhodlaný, má rád pravidelný režim a řád. Miluje válení v trávě, stabilní zázemí a klidné procházky. Skvěle vychází se ženami a po vytvoření důvěry se rád mazlí, tulí a hraje si. Pokud je s jedním člověk funguje bez problémů, bohužel má z původního zázemí zažité staré vzorce chování, brání nejslabší členy smečky před nebezpečím. Nikdy nikoho nekousl, jenom hrozil. U psů a velkých chlapů je opatrnější s důvěrou, k fenám a ženám se chová hezky. Je veselý a má rád hračky. Potřebuje vhodné, pozitivní, rozumné a důsledné vedení, žádný nátlak či vypjaté emoce a hrubé zacházení. Nový majitel musí umět stanovit jasná pravidla, může žít v domě se zahradou i bytě.

Bastien – vyděšený, ale zvídavý retrívr

Dvouletý zlatý retrívr je opatrný, ale radostný, má rád pohyb, ale pohladit se zatím nenechá. Před lidmi v útulku se schovává ve své boudě. Přes mříže však neodolá pamlsku. Když si myslí, že se nikdo nedívá, rád si hraje s uzlíky a jinými hračkami. Koho vyloženě miluje, jsou jiní psi, právě proto hledá trpělivý a láskyplný domov se psím kamarádem. Hodí se k domku se zahradou, na vodítko si zatím nezvykl. Není jisté, co se mu stalo, ale zjizvený a neosrstěný čumák už mu zůstane. Je naočkovaný, ošetřený proti parazitům a označený mikročipem. Má pouze zlomenou duši a zjizvenou tvář.

Cassidy - akční úžasná mazlice

Pětiměsíční kočka milující mazlení a hlazení hledá svůj domov. V současnosti je umístěna v táborském útulku a v úterý ji čeká poslední očkování. Je to hravé kotě, které vyhledává společnost. Je čistotná a naučená perfektně na kočičí toaletu. Zvykne si doma i venku na zahradě.

Více informací získáte na stránkách útulku. Zájemci mohou volat 773 791 322 nebo psát na email utulek@tstabor.cz či facebook.