Publikum bavili Marek Máca Cihlář a Anička Houslička Hájíčková z Cihelny a spol, Renata Melda Švecová ze Spolektivu, Jan Čechťa Čechtický z Krýgl boysu, Milan Kekit Šebelík, který hraje s každým a host Vlasta Jankie Janičkovič z Wohryzku. Dohromady si říkají Mačky.

Tahle sestava kromě Meldy a Jankieho prý už spolu hrála. Jelikož tady nejde čekat vlastní repertoár, tak došlo na spoustu známých hitů a spoustu improvizace. První písní bylo Sundej z hodin závaží od Michala Tučného. Tedy tak jak vybíral dnešní principál Vlasta Janičkovič, který se zde projevil jako hlavní pěvecký tahoun i když ani ostatní nezůstávali pozadu. Vždyť mezi nimi jsou i další slušná pěvecká esa. V rytmu country (i jemu příbuzných žánrů) se pokračovalo dál: Frankie Dlouhán, Blues Folsomské věznice, Růže z Texasu, Prodavač limonád, Nezacházej slunce, Na kameni kámen či Nad stádem koní.

Hodně bavila již zmíněná improvizace lidí, kteří toho spolu moc (nebo vůbec nic) nenahráli a přesto předvedli výkony hodné obdivu. Bavily i úpravy písní v úplně jiné aranži (takový Wabi Daněk s jeho Mávej by se hodně divil) či slova písní, které v nich vůbec nejsou. Nutno vyzdvihnout i sóla jednotlivců, především housle Aničky či Mácova foukací harmonika.

A diváci? Sešlo se jich celkem dost a s radostí si i zazpívali. Protože když se i muzikanti baví, co víc si přát. Kdo ví, zda se v takové sestavě ještě sejdou.