Oliver zabojoval a z posledních sil našel pomoc a cestu k nám. Do útulku se dostal velmi nachlazený, hubený, slabý. Bojoval o život. A jelikož Oliver Twist není žádná padavka, s nepřízní osudu se náležitě popral. Po uzdravení se ukázalo, že je to úžasný, optimistický, mazlivý i čistotný kocourek. Prostě pan dokonalý, který se těší na vše, co mu život může nabídnout. A hlavně na to, až bude mít svůj domov, rodinu a lásku. A na růžích určitě spát nebude, ty totiž píchají. On bude spát na gauči nebo paničce či páníčkovi na klíně.

Oliverek dlouhé týdny bojoval s velkým nachlazením, vystřídali jsme mnoho antibiotik, než se ukázalo, že jsme na dobré cestě k uzdravení. Pořád má malinko rýmu, může to být již otázkou slabého imunitního systému, jít o rýmu chronickou nebo k úplnému uzdravení potřebuje lásku a bezpečí domova. Byť se mu snažíme pobyt co nejvíce zpříjemnit, štěkají nám tu psi a mohou mu způsobovat stres. Oliverek je FIV a FELV negativní, očkovaný a ošetřený proti vnějším a vnitřním parazitům.

Oliverek hledá ze zdravotních důvodů domov jako kočičí jedináček, v bytě či domě s budoucím přístupem ven (po plném zotavení a po kastraci). Je to něžný, klidný a moc mazlivý kluk, který v lidské společnosti přede o sto šest.

Máte-li o Oliverka zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Oliver bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život kocourkovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si Vaši návštěvu. Případně volejte 778 465 467.