Muzikál má za sebou již devět úspěšných repríz v Praze či např. v Hradci Králové, ve Svitavách a dalších městech, v Táboře se představí poprvé. Měl vždy úspěch jak u dospělých, tak u dětského publika. Úspěšnost tohoto hudebního vystoupení reflektuje talent mladého umělce, multiinstrumentalisty, skladatele a autora muzikálu Stanislava Poslušného.

Deník.cz již psal v minulosti o komorním sboru Fenix, který Stanislav Poslušný vede kromě dalších svých hudebních aktivit v divadlech a orchestrech.

Soubor Divadlo pro radost, který sdružuje většinu účinkujících umělců, předává divákům radost z hudby a silný kulturní zážitek. Jsou to především mladí talentovaní zpěváci, výjimeční studenti či absolventi hudební školy a konzervatoře.

Zdroj: Produkce muzikálu

Muzikál Kouzelná zahrada se představí v sobotu 4. listopadu 2023 od 18 hodin v Divadle Oskara Nedbala v Táboře. Představení trvá 120 minut včetně 20minutové přestávky a je vhodné pro dospělé i rodiny s dětmi od 7 let. Vstupné stojí 150 korun, lístky lze koupit i v předprodeji.  

Milena Fernandez