Edgar je kocourek, ke kterému se nikdo nechoval ošklivě, naopak je vymazlený a úplně dokonalý. To, že si ho někdo nevyzvedl, lidem nezazlívá a pořád by se jen mazlil. Miluje lidi, společnost a váleníčko. Úplně šťastný by byl někde pěkně v teple, u krbu s páníčkem, který by kouřil dýmku, četl knihy a drbal ho. Ale neopovrhne ani nějakou fajn ženskou či větší rodinou. Jen aby ho nikdo netahal za ocas a měl stále kdo drbat jeho kožíšek.

Edgar je připraven odjet do nového domova, kastrovaný, kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem.

Domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s budoucím přístupem ven po zabydlení a adaptaci. Je mazlivý a perfektně čistotný. Vztah k jiným kočičkám zdá se dobrý.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Edgar bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Edgarovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Kamila Šťastná, vedoucí Útulku Tábor pro psy a kočky