Táborská kočičí skupina ABBA

Mamma Mia, Chiquitita nebo třeba Waterloo. To jsou věčné hity, které zná asi opravdu každý. V Útulku pro nalezené psy a kočky v Táboře nyní mají podobnou senzaci. Táborskou skupinu ABBA. Jsou to čtyři roztomilá koťátka, která také změnila svět. Svůj svět, svůj osud. Narodila se na drsné ulici a jejich šance na přežití nebyly vysoké. Do útulku se dostala malá a slabá. Ukázala však, že jsou neuvěřitelní bojovníci. Ničeho se nebojí a nezastaví se. Mlíčko, dobré masíčko, vitamíny, léky a už se mají čile k světu.

Nejhůře na tom byla kočička Anni-Frida, ale snad už i ona má to nejhorší za sebou. Její sourozenci jsou samozřejmě Agnetha, Benny a Björn. Hravá koťátka zatím nemají s lidmi skoro žádné zkušenosti, a tak nadávají, syčí, sekají a umí i kousnout. No a jsou u toho rozkošní, že by se Vám srdce roztálo. Je krásné, jak se malí tygříci snaží zahnat nepřítele a přitom sotva umí dávat jednu nohu před druhou. Samozřejmě nebezpečná být ani nemohou, časem se hezky vymazlí a na člověka si zvyknou. Hodí se vlastně do jakékoliv hodné rodiny, která hledá kočičku, kterou budou milovat. Vztah k jiným zvířatům a dětem se také naučí dle toho, jak si je majitelé naučí.

V půlce července je čeká očkování a pak se budou moci vykulit do svých nových domovů. Budou ošetřena proti vnějším i vnitřním parazitům a označena mikročipem.

Sharon - čivaví dáma
Psi čekající na adopci v táborském útulku

Více informací získáte na stránkách útulku. Zájemci mohou volat 773 791 322 nebo psát na email utulek@tstabor.cz či facebook.