úterý 25. července

Merenda - Tábor, Knížecí rybník - 18 h

Jarda Hnízdil - Jistebnice, Vildův mlýn - 19 h

McBerds - Lipno, stezka korunami stromů - 20 h

Vladimír Javorský - Tábor, divadelní zahrada - 20.30 h

středa 26. července

Samson sólo - Horní Planá, náměstí - 18 h

čtvrtek 27.července

Kocour-and-friends - Tábor, Knížecí rybník - 18 h

Trio Traktůrek - České Budějovice, nám. Přemysla Otakara II. - 19 h

Cihelna a spol., Bonsai č. 3 - Planá nad Lužnicí - 19 h

pátek 28.července

Jen tak tak - Písek, Dům U slona - 18 h

Bez nervů - Tábor, kemp Malý Jordán - 18 h

Keltský festival Lughnasad - Tábor, Housův mlýn - 18 h

Blue Street Bazar - Veselí nad Lužnicí, pískovny - 19 h

Hastrmani - Čížová, pouťová zábava - 19 h

Luboš Pospíšil - Chotěmice, vesnický klub - 20 h

Druhá tráva - Hluboká nad Vltavou, nádvoří zámku - 20 h

Mirek Kemel Trio - Písek, divadlo Pod čarou - 20 h

Kaplan Friends Blues Band - Libníč u ČB - 20 h

Pavel Čadek - Borovany, Stodola v Podzámčí - 20 h

Bára Hrzánová a Bachtale Apsa - Blatná, ulice Na příkopě - 20.30 h

pátek 28. a sobota 29. července

Fotbal Country Mnich (u Kamenice nad Lipou) - Pavlína Jíšová, Rangers Band, Ondra Vácha, Želiboys, Parta starýho Hrouze, Sunny Girls a další - oba dny od 18 h

sobota 29. července

Festival na koleně Nemyšl - Cihelna a spol., Napříč, Blue Street Bazar a další - 14 h

Festival Na břehu Staňkov - Třetí míza, Rybníkáři, P.R.D.I., Tom Tones a další - 14 h

Country Lomnice nad Lužnicí - X-tet, Franta Kasl Band, Hráz a další - Farská louka - 18 h

Jen tak tak - Vydří, hospůdka Zvláštní škola - 18.30 h

Jen tak tak.Jen tak tak.Zdroj: Stanislav Tošner

My3avi - Soběslav, náměstí - 20 h

Ondřej Fencl a Hromosvod - Chotěmice, vesnický klub - 20 h

Zrní - Veselí nad Lužnicí, pískovny - 20 h

Hazard - Potočná, stodola U Majdy - 20 h

neděle 30. července

Divadlo Víti Marčíka - Veselí nad Lužnicí, pískovny - 16:30 h

Klávesy Band - Tábor, Knížecí rybník - 18 h

pondělí 31. července

Epydemye - České Budějovice, nádvoří radnice - 20 h

Pavel Černý