Pancho je kříženec psa typu bull, což tak nějak samo o sobě znamená hodně energie, síly a elánu. Potřebuje nasadit postroj, cvaknout karabinu na sedák a upustit páru. Po takové procházce je z něj vnímavý parťák, který je ochoten se učit, trénovat klidnou chůzi na vodítku, povely, odložení a v neposlední řadě navazovat vztah s člověkem. Pancho se orientuje zrakem, jeho svět je striktně vizuální. Nový páníček s ním bude komunikovat pomocí gest, Pancho je totiž hluchý. Že jsme to ještě nezmínili? Pancho je hluchý od narození, je na to zvyklý a je to pro něj zcela přirozené, netřeba z toho dělat vědu. Krásně zvládá sedni, lehni, pac a povel ne. Momentálně začínáme s tréninkem pomocí vibračního obojku, ale jsme zcela v počátcích.

Pancho je kastrovaný, plně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Prostě je ready vyrazit domů.

Pancho hledá milující a velice zkušené páníčky, kteří mají srdce pro bull plemena, dostatek znalostí a schopností ke striktně pozitivnímu výcviku, budou pracovat s vibračním obojkem a výcvikem pomocí gest. Panchovi by nejvíce vyhovoval domek se zahradou, samozřejmě se zázemím uvnitř. Nehodí se ke psím samcům či k jiným zvířátkům, klidná fenečka by mu mohla být po zodpovědném seznámení super společnicí. Hledá aktivní domov, plný vycházek a běhání, jeho krevní skupinou bude dogtrekking či canicross, stejně tak ale zvládne odpočívat s páníčkem na gauči či terase a šetřit síly.

Cítíte, že byste chtěli něco ve svém životě změnit? Něco doplnit? Naučit se něčemu jinému, dělat něco jinak? Obohatit svůj život, posunout se, stát se malinko jiným? Tak přesně pro Vás tu je Pancho.

Máte-li o Pancha zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Pancho bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Panchovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Kamila Šťastná, vedoucí Útulku Tábor pro psy a kočky