Arny je hlavička chytrá a učí se velmi rychle, chodí moc rád na procházky. Užívá si plnými doušky, čeho příliš ve svém životě nezažil. Už pochopil dění v útulku a ochotně spolupracuje. Je to výborný hlídač, dělá čest svému plemenu, víme přesně, kdy k nám někdo jde mnohem dříve, než zazvoní zvonek. Spokojeně monitoruje celý náš areál a je připraven nám jakoukoliv aktivitu hlásit.

Miluje přetahování s hračkami, aportování míčku, je v něm kus štěněte, které se občas přihlásí ke slovu. Dokáže dovádět a ukazuje nám, jak šťastný umí být. Když se s člověkem seznámí, je to mazel mazlivá, nastrkuje kožíšek k drbání a snaží se doslova člověku nacpat na klín.

Arny je očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Je zcela fit a zdráv. Podmínkou adopce je kastrace po adaptaci v novém domově.

Arny hledá domov v rodinném domě se zahradou, s přístupem dovnitř domu. Je to pejsek toužící po lidské společnosti, chce být uprostřed dění, tak bude spokojený. Arny potřebuje páníčka zkušeného, zásadového a pro psa dobře čitelného, který ho s klidem a s trpělivostí bude dále seznamovat s běžným životem. Hledá člověka aktivního, který s ním bude chodit na procházky, jezdit na výlety, navštěvovat cvičák a užívat si života. Nehodí se k malým dětem. Co se týče ostatních zvířátek, jako mnoho ostatního, nezná je a neumí situace s nimi správně řešit. Hodí se jako zvířecí jedináček.

Máte-li o Arnyho zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Arny bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Arnymu nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Kamila Šťastná
vedoucí Útulku Tábor pro psy a kočky