Masopustní taneční večer s duem BedaBand

Kdy: V pátek od 19 hod.

Kde: Spektrum Sezimovo Ústí

Proč přijít: K tanci i poslechu ve Spektru v Sezimově Ústí zahraje v pátek od 19 hodin osvědčené duo Bedaband. Ladislav Rauch a Jiří Kolář mají v repertoáru písně různých stylů z 60. až 90. let. Vstupné činí 80 korun na osobu. 

Venisáž výstavy - Obrazy a obrázky: Jitka Hilská, Marcela Burdová

Kdy: V pátek od 18 hod.

Kde: Galerie Fara Planá nad Lužnicí

Proč přijít: Vernisáž obrazů od dvou autorek se usteční v plánské Faře v pátek v podvečer. Výstava bude k vidění do 24. dubna. 

Maškarní rej v Chýnově

Kdy: Sobota od 13 hod.

Kde: Park před ZŠ

Proč přijít: Město a dobrovolní hasiči pořádají tradiční masopust. Nebudou chybět koblihy, teplé nápoje a dobrá zábava.

Karneval v Košicích

Kdy: Sobota od 14 hod.

Kde: Kulturní dům Košice

Proč přijít: Zábavu pro malé i velké pořádají hasiči a obec. Na programu je diskotéka, hry o ceny i bohatá tombola. Vstup je volný.

Masopustní průvod v Myslkovicích

Kdy: V sobotu od 14 hodin

Kde: Zámek Myslkovice a celá obec

Letos se bude konat již 53. ročník. Během průvodu, který vyjde v sobotu 29. února ve 14 hodin od místního barokního zámku zahraje kapela Petra Smolíka a večer v sále při masopustní zábavě skupina Allegro band.

Karneval a maškarní ples v Padařově

Kdy: V sobotu od 14 a od 20 hod.

Kde: Padařov

Na sobotu přichystali Padařovští zábavu pro děti i dospělé. Děti čeká od 14 hodin karneval, dospělé od 20 hodin maškarní bál. Návštěvníci se letos mají při výběru svého kostýmu řídit heslem Řemeslo má zlaté dno. Dětské odpoledne se ponese ve znamení diskotéky a večer k poslechu a tanci všem v převlecích zahraje Duo Anděl.