Pod jejich porážku v prodloužení se podepsala především nedisciplinovanost a opětovné tápání v koncovce.

1.FbK TÁBOR – FBC STRAKONICE 6:7 po prodl. (3:3, 2:0, 1:3)
Branky Tábora: Kutner (Mareš), Mareš (Kutner), Janovský (Korbel), Kutner (Janovský), Kutner, Mareš (Kutner).

Po dvou třetinách to z pohledu domácího týmu vypadalo vcelku idylicky. Navzdory neproměněným šancím vedl nad strakonickým rivalem o dvě branky a mohl vstoupit do závěrečného dějství v klidu. Ten ovšem Táborským dlouho nevydržel. Stačilo necelých sedm minut hry a soupeř strhl třemi góly vedení na svou stranu. Dopomohla mu k tomu i zbytečná vyloučení táborských hráčů, kterých posbírali během třetí části hned pět, z toho tři za hrubost a jedno za nesportovní chování. Brzy po šesté inkasované brance sice obstaralo úderné duo Mareš – Kutner vyrovnání na 6:6, ale víc už toho domácí florbalisté nestihli. A když pak po necelých dvou minutách prodloužení ztrestal strakonický střelec Šandera další táborský prohřešek proti pravidlům, nastěhovalo se do domácí šatny s jediným bodem i velké zklamání.

Sestava táborského týmu: Václavík – M. Klípa, R. Klípa, Janura, Vodrážka, Hloušek, Korbel, Kutner, Mareš, Dědič, Jandák, Vostřák, Janda, Loskot, Odložilík, Janovský.