V domácí brance tentokrát vyšla řada na Gábu a v sestavě se poprvé objevil také testovaný plzeňský pořízek Patrik Marcel. Bolavá záda naopak stále ještě nepustila do hry obránce Gřegořka, jenž se pokouší o návrat do velkého hokeje.

Úvodní třetina nabídla vyrovnaný hokej, ale o malinko navrch měli přece jen Jihočeši. Zaslouženě šli také do vedení. V přesilovce rozehrála první řada Stavjaňova týmu pohlednou kombinaci, na jejímž konci vyzval Čermák svou přihrávkou Vlčka ke skórování do prakticky odkryté Kopřivovy klece.

V pohodě hrající Motor přidal v úvodu druhého dějství druhý gól. Tečovanou střelou zaskočil Kopřivu Galamboš. Třetí branku zaznamenal při hře čtyři na čtyři Pajič, když dorazil střelu Marcela (při své premiéře si nevedl vůbec špatně) od modré.

V závěrečné třetině se dočkali také hosté. Nenápadnou střelou připravil pozorného Gábu o čisté konto Kloz.

Branky a nahrávky: 11. Vlček (Čermák, F. Novák), 22. Galamboš (Pýcha), 32. Pajič (Marcel) – 48. Kloz (T. Kaut). Vyloučení: 3:8, využití: 1:0. Rozhodčí: Pešina, Pražák – Jindra, Šperl. Diváci: 1880.
ČEZ Motor: Gába – Fillman, F. Novák, Vráblík, Pýcha, Kutlák, Marcel, Pavlin, Mucha (33. Jáchym) – Čermák, Vlček, Nedorost – Crowder, Galamboš, M. Novák – Dostálek, Pajič, Heřman – Šulek, Doktor, Prokeš. Trenéři Stavjaňa, Štrba a Bombic.