Úvodní třetina nabídla vyrovnanou hru. Oba týmy pozorně bránily a dlouho se hrálo bez branek. Na gól čekali diváci až do 18. minuty. Domácí útočník Špaček při přesilové hře Motoru chyboval, puk se dostal k Davidu Kuchejdovi a ten otevřel skóre utkání.
Druhá třetina začala ve velkém tempu a oba brankáři, jak domácí Lukáš tak českobudějovický Bláha, si připsali na konto několik zákroků. Českobudějovický Ondřej Bláha měl štěstí především při šanci Krejčíka, který se před ním zjevil sám, avšak při pokusu o blafák mu sjel kotouč z hole. Ve 27. minutě se podruhé v zápase prosadili hosté z jihu Čech. Po rychlém brejku skóroval obránce Roman Vráblík. V dalším průběhu velice rušné druhé třetiny branka nepadla, i když příležitosti na obou stranách k vidění byly.
Benátky se nevzdaly a do poslední třetiny domácí hráči nastoupili s odhodláním zdramatizovat vývoj utkání. Až do 53. minuty to vypadalo, že se mladý brankář Motoru Bláha pokusí o svou třetí nulu v sezoně, ale tento plán mu překazil obránce Plutnar, který snížil na 1:2.
Středočeši bojovali dál a dvě minuty před koncem Dlouhý nastřelil tyčku. Benátky pak sáhly ke hře bez brankáře, avšak Motor si první výhru venku vzít nenechal. Do prázdné branky naopak skóroval  Tomáš Nouza.

Fakta z utkání: Benátky nad Jizerou – ČEZ Motor Č. Budějovice 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) – Branky: 53. Plutnar (Skořepa) – 18. Kuchejda, 27. Vráblík (Straka, Nouza), 60. Nouza (Vráblík). Rozhodčí: J. Jílek – Hejl, Podrazil. Diváků: 266.
Motor ČB: Bláha – Mucha, Punčochář, Vráblík, Suchánek, Chmelíř, Růžička, Parýzek, Semrád – Boháč, Pajič, Kuchejda – Švihálek, Straka, Nouza – Prokeš, Rob, Heřman – Trummer, Švec, Marek. Trenér: P. Rosol