Jako první se v utkání střelecky prosadil českobudějovický Guman, Kladno ale zásluhou Růžičky a Stacha ještě do první sirény stav otočilo.
Ještě lepší obrat se ale ve druhé třetině podařil hráčům Motoru. Přesně v polovině utkání dali gól v rozmezí dvou minut Škoda a podruhé v zápase se trefil Guman. Do šatny pak ještě nadělil Kladnu další gól Žálčík. Po dvou třetinách tak byl stav 2:4.
Když v 51. Guman završil hattrick a zvýšil na 2:5 pro hosty, bylo prakticky rozhodnuto. Zápas už se potom dohrál v poklidu.
Rytíři Kladno – ČEZ Motor Č. Budějovice 2:5 (2:1, 0:3, 0:1) – Branky: 16. Růžička (Skuhravý, Horna), 20. Stach (Bílek) – 12. Guman (Prokeš), 30. Škoda (Vráblík, Zíb), 31. Guman (Prokeš, Zíb), 39. Žálčík (Pajič, Vráblík), 52. Guman. Rozhodčí: Frühauf – Řešátko, Bejček.
Další přípravné zápasy:
IHC Písek – Havlíčkův Brod 8:1 (2:1, 2:0, 4:0) – Branky: 1. Urbanec (Sýbek), 13. Sýbek (TS), 22. Švec (Ciboch), 39. Sýbek (Vlček), 50. Ferebauer (Černý, Růžička), 51. Švec (Ciboch), 57. R. Volf (Ciboch), 60. Vlček (Jirků) – 12. Kozlík (Vlasov, Loginovskij).
SC Kolín – HC Tábor 3:2 po prodloužení (0:0, 1:2, 1:0 – 1:0) – Branky: 32. Zumr (Šafránek), 42. Šafránek (Zumr), 60. Morkes – 26. Zayml, 30. Vaniš (Zayml).