Do zákulisí tohoto duelu opět nahlédl také web Táborského deníku.

Táborský celek se musí obejít bezhostů z Pelhřimova. Na marodce jsou obránce Koktan a útočník Nedorost,k dispozici nemá trenér Györi ani obránce Kotašku. Naopak do zápasu naskočí urychlený rekonvalescent Kanov. Sestava by měla být následovná: Čech (Klestil) - Kanov, Lukáč, Petráček, Hartmann, Zíb, Hastrman -Voříšek, Šperger, Kocar - Krätzer, Padělek,Mrkvička - Török, Matušík, Štrba (Kolomý, Vild).

18.27 - V první třetině se hrál nadmíru svižný adramatický hokej, který ale postrádal jakékoliv gólové vyjádření.Šancí si přitom obě mužstva vytvořila dost, na ledě ale kralovali oba brankáři Čech a Salfický. Na domácí straně měli největšíšance Šperger, Štrba a Matušík, u hostů větraloslabenou domácí defenzívu hlavně exsparťanský útočník Mrňa.

Nabídne druhé dějství podobně strhující partii?

19.14 - A drama pokračuje! Oba celky nechtějí pustit ani píď ledu zadarmo,přesto se ale tlačí doútoku a ani jeden z brankářů si nemůže vydechnout. Domácí družina prožívala horké chvíle hlavně přivyloučení Štrby v závěru třetiny, ale žárovičky na světelné kostce od začátku zápasu svůj obrazec nezměnily.

20.21 -Letití hokejoví fanoušci od Jordánu budou musethodně zašátrat v paměti,kdy naposledy - a zda-li vůbec - sledovali na táborském ledě podobný zápas.Za celých šedesát minuthry neskončila gólem žádná z šestašedesáti střel nabranku a utkání se za stavu 0:0 nachýlilo k samostatným nájezdům.Ani v nich se žádná přestřelka nekonala. Jediným ze šesti exekutorů, který na soupeřova brankáře vyzrál, se stal hned v úvodním nájezdu Jakub Matušík, když přelstil velezkušeného Salfického ukázkově provedeným blafákem. Na stranu svého týmu tak připsaldruhý bodk dobru, který může mít v konečném účtování soutěže ohromnou cenu.

Zásahy brankářů v utkání: Čech 32 - Salfický 39.