VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

Tradičně přinášíme přehled fotbalových zápasů na jihu Čech na tento víkend.

22.4.2016
SDÍLEJ:

Václav Mrkvička v zápase Oseku s Dražicemi v souboji s hostujícími Kolářem a Klocem. O víkendu fotbalové soutěže na jihu Čech pokračují.Foto: Deník/ Jan Škrle

Není-li uvedeno jinak, jsou úřední začátky v 17 hodin.

Pátek

KRAJSKÝ PŘEBOR: Želeč – Planá (17:30).

KP PŘÍPRAVKY: v Č. Budějovicích (16 Složiště, Prachatice, Sokol JH, SKP ČB, Dynamo ČB).

Sobota

II. LIGA: Táborsko – Vlašim (Soukeník).

III. LIGA: Písek – Jirny (10:15).

DIVIZE: Č. Krumlov – Doubravka (10:15), Čížová – Roudné.

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Opava (11 Složiště).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Dačice – Sedlice (15), Písek B – Čimelice (13:15), Dražice – Rudolfov, Olešník – Veselí, Katovice – Soběslav, Prachatice – Osek.

I. A TŘÍDA: Milevsko B – Týn (10), Větrovy – S. Ústí (13:30), Vimperk – Mirovice (15), Vodňany – Bernartice, Blatná – Protivín, Bavorovice – Ledenice (10), Ševětín – Nová Ves /Brloh (10:15), Velešín – Čt. Dvory (13:30), D. Voda – Slavia ČB, Větřní – J. Hradec B.

I. B TŘÍDA: Černá – Netolice (10:30 Loučovice), Č. Krumlov B – Zliv (13), Lhenice – Frymburk, Dříteň – Sedlec, Planá – K. Újezd, Nemanice – V. Brod, Volyně – Vl. Březí, Vacov B – Stachy (13:30), Štěkeň – Bělčice, Sousedovice – Kestřany, Chelčice – Strunkovice, M. Tábor – Řepeč/Opařany (10:30), Sm. Lhota – Ml. Vožice (13), Božetice – Březnice (13:30), Kluky – Jistebnice (16), Bechyně – Sepekov, Záhoří – Chyšky, Borovany – N. Bystřice (10:15), Lomnice – H. Stropnice, Č. Velenice – Lišov, N. Včelnice – Třebětice.

DIVIZE ŽENY: Protivín – Mokré (16), Hradiště – S. Ústí (16.30 Písek), J. Hradec – Blatná.

LIGA ML. DOROSTU: Táborsko – Ústí nad Labem (10:15 Viktoria).

LIGA ML. ŽÁCI: Táborsko – Bohemians (10 Svépomoc).

KP DOROSTU: SKP Č. Budějovice – Čt. Dvory (10).

I. A DOROSTU: Rudolfov – Větřní (10), Jankov – H. Stropnice (9:30), K. Újezd – Lišov (10), Suchdol – Lomnice (10), Mladé – Hrdějovice (10), Katovice/S. Hoštice – Čkyně/ Vimperk (10 Katovice), Osek – Sedlice (10), Mirovice/Čimelice – Netolice (10 Mirovice), Kunžak /Studená – Bechyně (10 Kunžak), Ml. Vožice – Táborsko B/Chotoviny (9), Met. Tábor – N. Bystřice (13:30).

KP ŽÁCI: Vimperk – Milevsko (10), Prachatice – J. Hradec (10), Třeboň/Břilice – Soběslav (10 Třeboň), Loko ČB – SKP ČB (10), Strakonice – T. Sviny (10 ČZ).

I. A ŽÁCI: Kaplice – Rudolfov (10), Týn – Zliv /Hluboká (10).

Neděle

DIVIZE: Třeboň – Motorlet (10:30).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Jankov – Hluboká.

I. A TŘÍDA: Osek B – Vacov (15), Chýnov – Lažiště, Roudné B – Loko ČB, Kaplice – Hrdějovice.

I. B TŘÍDA: T. Sviny – H. Planá (16), Hradiště – Čkyně, Malšice – R. Hory (15), Olešnice – D. Bukovsko (15), Břilice – Chlum, Suchdol – K. Řečice.

DIVIZE ŽENY: Kaplice – Borovany (10:15).

LIGA ST. ŽÁCI: Dynamo ČB – Ústí (11 Složiště), Písek – Rokycany (14).

LIGA ML. ŽÁCI: Písek – Dynamo ČB (10).

KP DOROSTU: Roudné – Prachatice (9:30), Č. Krumlov – J.Hradec (14), Hradiště – Kaplice (14:30 Písek), Vodňany – Loko ČB (10), Strakonice – Břilice/D.Voda (10 Fezko), Milevsko – Slavia ČB (15).

I. A DOROSTU: Velešín – Hluboká/Olešník (10), Borovany/N.Hrady – Trh. Sviny (13:30 Borovany), Zdíkov/Stachy – Blatná (10 Zdíkov), Týn – Vacov (10), Volyně – Protivín (13), Strunkovice – Vl. Březí (14), N. Včelnice – Chýnov (10), S. Ústí – Planá (10), Soběslav – Sepekov (10).

KP ŽÁCI: Č. Krumlov – Roudné (9:30), Met. Tábor – Vodňany (9:30 Viktoria).

I. A ŽÁCI: Hrdějovice/Ne­manice – Borovany (9 Hrdějovice), Kunžak/Studená – Slavia ČB (9:30 Strmilov), Dačice/St. Hobzí – N. Bystřice/J. Hradec B (13 Dačice), Čt. Dvory – Č. Velenice (13), Lomnice – Suchdol (14), Blatná – Vl. Březí (9:30), Vacov – Volyně (10), Hradiště – Protivín (10).

KP PŘÍPRAVKY: v Milevsku (10, Vimperk, Větrovy, Milevsko), v Třeboni (14, Písek, Táborsko, Třeboň), ve Strakonicích (15 na ČZ, Táborsko, Písek, Strakonice).

Pondělí

LIGA JUNIOŘI: Dynamo ČB – Ostrava (11 na Složišti).

Autor: Bohumil Ortman

22.4.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V Polné na Šumavě se natáčel film Jerzyho Kosińského - Nabarvené ptáče.

Každý z nás se může stát nabarveným ptáčetem, říká režisér Václav

Ilustrační obrázek.

Již nejsou mezi námi

Krosový běh v Plané nad Lužnicí v sobotu napíše dvanáctou kapitolu

Planá nad Lužnicí – Milovníci pohybu na zdravém vzduchu si už v sobotu zvolí za svůj cíl Planou nad Lužnicí.

Mladý pár kradl čokolády

Sezimovo Ústí - Na základě oznámení personálu jedné z prodejen potravin v Sezimově Ústí zadrželi policisté krátce před úterním polednem mladíka (23) a dívku (21).

Fotbalisté Spartaku Soběslav se v divizi vydají na další těžkou misi

Soběslav – Fotbalisté soběslavského Spartaku se v neděli vypraví na svou druhou divizní misi. Po krutém neúspěchu v Březové je tentokrát čeká neméně těžký duel v Sedlčanech.

Opilá žena na mostě zvažovala sebevraždu

Bechyně - Ve středu krátce po půl desáté hodině večerní přijali bechyňští policisté od jedné z místních obyvatelek informaci, že na mostu Duha přes řeku Lužnici se nachází mladá žena, jejíž chování ukazuje na přípravu sebevraždy.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení