VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

České Budějovice – Tradičně přinášíme přehled fotbalových soutěží o tomto víkendu na jihu Čech.

9.10.2015
SDÍLEJ:

Tomáš Hajdušek a Pavel Krejsa se radují z jednoho z gólů Katovic, které zatím kralují krajskému přeboru.Foto: Deník/ Jan Škrle

Není-li uvedeno jinak, úředně od 16 hodin.

Pátek

II. LIGA: Dynamo ČB – Olomouc B (18 Střelecký ostrov).

Sobota

DIVIZE: Milevsko – ZČE Plzeň, Třeboň – N. Strašecí (18).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Katovice – Písek B, Želeč – Dačice, Dražice – Čimelice, Prachatice – Planá, Soběslav – Rudolfov, Veselí – Osek.

I. A TŘÍDA: Vimperk – Týn (15), Vodňany – Vacov, Blatná – S. Ústí, Ševětín – Bavorovice (10:15), Větřní – Velešín, Dobrá Voda – J. Hradec B, Slavia ČB – Loko ČB.

I. B TŘÍDA: Lhenice – Nemanice, Planá (ČB) – Černá, Dříteň – Netolice, T. Sviny – K. Újezd, Frymburk – Sedlec, H. Planá – Zliv, Stachy – Bělčice (15), Chelčice – Lažiště B, Štěkeň – Vodňany B, Sousedovice – Čkyně, Volyně – Strunkovice, M. Tábor – Jistebnice (10:30), Božetice – Kluky (12:30), Sm. Lhota – Sepekov (13), Bechyně – Záhoří, Borovany – Třebětice (10:15), Nová Včelnice – Suchdol, Lomnice – Břilice, N. Bystřice – D. Bukovsko, Č. Velenice – K. Řečice.

LIGA ML. DOROSTU: Táborsko – Varnsdorf (11 Viktoria).

LIGA ML. ŽÁCI: Táborsko – Plzeň (10 Svépomoc).

KP DOROSTU: Hradiště – J.Hradec (10), SKP ČB – Milevsko (10), Strakonice – Prachatice (10 Fezko), Čt. Dvory – Kaplice (10), Břilice/D.Voda – Loko ČB (10).

I. A DOROSTU: Trh. Sviny – H. Stropnice (9:30), Rudolfov – Velešín (10), Mladé – Suchdol (10), K. Újezd – Lomnice (10), Větřní – Lišov (10), Čkyně/Vimperk – Protivín (10 Čkyně), Katovice/S. Hoštice – Osek (12:30 Katovice), Met. Tábor – Jistebnice (10:30), Božetice – Kluky (12:30), Sm. Lhota – Sepekov (13), Bechyně – Záhoří.

KP ŽÁCI: Loko ČB – Strakonice (10), Třeboň /Břilice – M. Tábor (10 Třeboň), Prachatice – T. Sviny (10), Vimperk – SKP ČB (10), Soběslav – J. Hradec (10).

I. A ŽÁCI: Vl. Březí – Zliv/Hluboká (9), Volyně – Týn (10).

Neděle

LIGA JUNIOŘI: Dynamo ČB – Slavia Praha (11 Složiště).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Jankov – Sedlice (15), Olešník – Hluboká.

I. A TŘÍDA: Lažiště – Protivín (14), Osek B – Větrovy (15), Chýnov – Milevsko B, Bernartice – Mirovice, Roudné B – Ledenice, Kaplice – Čt. Dvory, N. Ves/Brloh – Hrdějovice.

I .B TŘÍDA: Č. Krumlov B – V. Brod, Vl. Březí – Kestřany, Vacov B – Hradiště, Malšice – Chyšky (15), Březnice – R. Hory, Ml. Vožice – Řepeč/Opařany, H. Stropnice – Lišov, Olešnice – Chlum (15).

LIGA ST. ŽÁCI: Táborsko – Vyšehrad (10 na Svépomoci).

LIGA ML. ŽÁCI: Písek – Tempo Praha (10).

KP DOROSTU: Roudné – Č. Krumlov (9:30), Vodňany – Slavia ČB (10).

I. A DOROSTU: Jankov – Hluboká/Olešník (11:30), Týn – Mirovice/Čimelice (10), Borovany /N.Hrady – Hrdějovice (13:30), Zdíkov /Stachy – Sedlice (10 Zdíkov), Vl. Březí – Blatná (10:30), Strunkovice – Vacov (14), Volyně – Netolice (13), Malšice – Chyšky (15), Březnice – R. Hory, Ml. Vožice – Řepeč/ Opařany.

KP ŽÁCI: Č. Krumlov – Vodňany (10), Milevsko – Roudné (10).

I. A ŽÁCI: Suchdol – Borovany (9:30), Kunžak /Studená – Čt. Dvory (9:30 Studená), Dačice/St.Hobzí – Hrdějovice/Nemanice (13 Dačice), N. Bystřice/J. Hradec B – Č. Velenice (13 N. Bystřice), Slavia ČB – Rudolfov (13), Lomnice – Kaplice (14), Vacov – Katovice /Strakonice B (10).

KP PŘÍPRAVKY: v S. Ústí (9.30, Písek, Třeboň, Táborsko), v S. Vrbném (10, Strakonice, Č. Krumlov, Vimperk, Loko ČB), ve Větrovech (10, Sokol JH, Milevsko, Dynamo, Větrovy).

DIVIZE ŽENY: Kaplice – Sez. Ústí (10:15), Protivín – Blatná (14), Hradiště – Mokré.

Autor: Bohumil Ortman

9.10.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

HC Tábor - SC Kolín 5:1.

Hokejisté otevřeli přípravné zápasové období výhrou nad Kolínem

Ilustrační obrázek.

Již nejsou mezi námi

Bechyňské doteky zahájí letošní program divadlem

Bechyně – Divadelním představením Hrátky s čertem v pátek odstartuje program letošních Bechyňských doteků.

Provoz na mostě zdržují již jen svodidla

Tábor - Na Švehlově mostě se ve středu konala další ze společných schůzek investora a dodavatele opravy.

Ze sýrové loupeže obvinili brigádníka

Táborsko - Na prahu jara - 20. března oznámili zaměstnanci jedné z potravinářských firem na Táborsku, že do chladírny jejich provozovny vnikl zloděj a jim zmizela hned celá paleta se sýrem.

V Bytesu již nebude ohrožovat nebezpečný azbest

Tábor – Dva roky pracoval jednatel Bytesu Ondřej Semerák na způsobu, jak zbavit stěny administrativní budovy Bytesu a technických služeb boletických panelů plných azbestu, aniž by se budova musela bourat.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení