VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalové soutěže o víkendu v kraji

Jižní Čechy - Tradičně přinášíme přehled fotbalových soutěží v kraji.

7.10.2011
SDÍLEJ:

Soběslavský Janoušek (vpravo) v zápase krajského přeboru s béčkem S. Ústí bojuje s hostujícím Turkem. Fotbalové soutěže o víkendu pokračují.Foto: Deník/František Panec

Není-li uvedeno jinak, jsou úřední začátky v 15.30 hodin.


Sobota


III. LIGA: Písek – Liberec B (10.15).

DIVIZE: Strakonice – Slavia B (10.15 Fezko), Tábor – Bohemians B (16).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Veselí – Kaplice, Písek B – Třeboň (13), Rudolfov – Dražice, Soběslav – Jankov, Roudné – Prachatice, J. Hradec – Lažiště (Vajgar).

I. A TŘÍDA: Osek – Hradiště, Sedlice – Sokol S. Ústí, Protivín – N. Ves/Brloh, Týn – Čimelice, Planá – Vacov, Katovice – Chýnov, Želeč – Malšice, Loko ČB – Zliv (10.15), Bavorovice – Slavia ČB (10), Olešník – Křemže, Lišov – Dobrá Voda, Čt. Dvory – Dříteň (10.15), Hrdějovice – ševětín.

I. B TŘÍDA: V. Brod – Mladé, Větřní – Frymburk, Chvalšiny – K. Újezd, H. Planá – Lhenice, Netolice – Jankov B, Zdíkov – Vl. Březí, Kestřany – Strunkovice, Poříčí – Stachy, Bělčice – Vimperk, Chelčice – Blatná, Sousedovice – Mirovice, Řepeč/Opařany – Březnice, Bechyně – Záhoří, Větrovy – Albrechtice, Sepekov – M. Tábor, Chotoviny – Branice, Borovany – Trh. Sviny (10.15), Slavonice – D. Bukovsko, Chlum – Třebětice, Klikov – Suchdol, K. Řečice – Kunžak, Ledenice – Lomnice, N. Včelnice – Srubec.

LIGA ML. DOROSTU: Dynamo ČB – S. ústí (11 Složiště).

LIGA ST. ŽÁCI: Prachatice – Tábor (10).

KP DOROSTU: J. Hradec – Slavia ČB (10 Tyršův), Strakonice – Čt. Dvory (13.30 Fezko), Břilice – Rudolfov (9 Třeboň u haly), Vodňany – Blatná (9.30).

I. A DOROSTU: Hrdějovice – Trh. Sviny (10), Lomnice – Kaplice (10), Hluboká – Suchdol (10), Mladé – H. Stropnice (10), Větřní – Nové Hrady (10), Kestřany – Protivín (10), Čkyně – Vl. Březí (10), Sedlice – Volyně (10), Netolice – Osek (13), Dačice – Ml. Vožice (10).

KP ŽÁCI: T. Sviny – Bechyně (9.30), SKP ČB – Slavia ČB (10).

I. A ŽÁCI: Týn – Kaplice (10), Hradiště – Vodňany (10), Veselí – Lomnice (10), Kunžak – Nová Včelnice (9.30).

KP PŘÍPRAVKY: S. Ústí – Strakonice (10), Sokol JH – Kaplice (11 S. Ústí), S. Ústí – Sokol JH (12), Strakonice – Kaplice (13 S. Ústí), Český. Krumlov – Dynamo ČB (10), Hradiště – N. Včelnice (11 Č. Krumlov), Č. Krumlov – Nová Včelnice (12), Hradiště – Dynamo ČB (13 v Č. Krumlově).

KP ŽENY: Borovany – Sokol J. Hradec.

Neděle


DIVIZE: Milevsko – Rokycany (16).

KRAJSKÝ PŘEBOR: S. Ústí B – Vodňany (Tábor Kvapil.), Hluboká – Čkyně.

I. A TŘÍDA: Dačice – N. Bystřice (15).

I. B TŘÍDA: Kaplice B – Velešín, Č. Krumlov B – Roudné B, Lažiště B – Záblatí (14), Ml. Vožice – Borotín, Bernartice – Božetice.

II. LIGA DOROSTU: SKP ČB – Doubravka (11).

LIGA ML. DOROSTU: Písek – K. Vary (13.45).

LIGA ST. ŽÁCI: Písek – Beroun (10).

LIGA ML. ŽÁCI: Prachatice – Tábor (10), Dynamo ČB – Plzeň (10 Složiště), J. Hradec – Písek (10 Tyrš.).

KP DOROSTU: Loko ČB – Prachatice (10), Sezimovo Ústí B – SKP ČB B ((10.15), Soběslav – Č. Krumlov (10), Roudné – Milevsko (10).

I. A DOROSTU: Lišov – Borovany (12.30), Zliv – Borek (14), Vacov – Stachy (14), Bělčice – Vimperk (14), Katovice – Strunkovice (14 S. Hoštice), Kunžak – Sok. S. Ústí (10), Olešník – N. Bystřice (14.30), Týn – Dříteň (10), Sepekov – M. Tábor (10), Bechyně – Veselí (10), Hradiště – Jistebnice (10 Kluky).

KP ŽÁCI: Blatná – Břilice (10), Milevsko – Soběslav (12.30), Strakonice – Roudné (10), Čt. Dvory – Č. Krumlov (13), Tábor B – Lok. ČB (10).

I. A ŽÁCI: Netolice – Břilice B (10), Rudolfov – SKP ČB B (10), H. Stropnice – Dříteň (9.30), Hrdějovice – Hluboká (9), Větřní – K. Újezd (10), Osek – Vacov (10), Protivín – Volyně (10), Sok. S. Ústí – Suchdol (10), Dačice – Chýnov (9.30), Dražice – Větrovy (12).

KP PŘÍPRAVKY: T. Sviny – Lomnice (9), SKP ČB – Prachatice (10 T. Sviny), T. Sviny – Prachatice (11), Lomnice – SKP ČB (12 T. Sviny).

III. LIGA ŽENY: Kaplice – Zlíchov B (11).

KP ŽENY: Sok. S. Ústí – Hradiště (14), Protivín – Mokré (13.45).

Autor: Bohumil Ortman

7.10.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Podzim, ilustrační foto.

Teplé počasí přepsalo rekord z roku 1885

Ilustrační foto.
1

Táborské Milenium opouští a mění za Budějovice

Již nejsou mezi námi

Táborsko - Přinášíme přehled posledních rozloučení v okrese.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.

Jihočeši nejraději slaví ve Windy Pointu

České Budějovice /ROZHOVOR/ – V anketě Českobudějovického deníku o „Nejoblíbenější provozovnu roku 2017“ vyhrál na plné čáře o závratné dva tisíce hlasů před všemi ostatními lipenský coctail bar Windy Point v Černé v Pošumaví.

Mladí ploutvaři od Jordánu přivezli z výpravy k Labi jeden bronz

Tábor – Za účasti šesti závodníků Subaquaclubu Delfín Tábor se na severu Čech uskutečnil už 25. ročník závodů v ploutvovém plavání (PP) a rychlostním potápění (RP) O litoměřickou ploutev.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení