Hráče FK Táborsko trápí v přípravě koncovka

Tábor – Divizní fotbalisté FK Táborsko mají v přípravě na jarní mistrovské boje nabitý program. Kromě četných tréninkových jednotek nechybí ani herní průprava.

16.2.2012

Jan Stoszek (vpředu) sice skóroval, jinak je ale pro táborský tým střílení gólů dřina. Foto: Jan Škrle

Na konci minulého týdne si svěřenci trenéra Jana Klimka zahráli v rámci Zimní hlubocké ligy s přeborovým Lažištěm. Konečný výsledek 1:1, který navíc favorizovaní „Vodníci“ zachraňovali až v poslední minutě zásluhou Stoszkovi trefy, samozřejmě na Svépomoci žádnou velkou euforii nerozpoutal.

„Každý zápas je pro nás pochopitelně užitečný, takže na výsledky až tak nehledíme,“ rozvíjí téma aktuálních zápasových prověrek kouč FK Táborsko Jan Klimek. „V tomhle případě jsme zase nevyužili kupu šancí. Sám Rosůlek měl za poločas snad tři nebo čtyři tutovky, další dvě vyložené příležitosti neproměnil Stoszek. Místo toho, abychom vedli v poločase třeba šest nula, jsme nakonec proti nadšeně bojujícímu soupeři vyrovnali až těsně před koncem,“ kroutí hlavou táborský lodivod.

K dispozici měl v utkání tuto dvanáctku hráčů (chyběl v ní například zraněný brankář Blažek): Varyš – M. Rabiňák, Chotovinský, Hric, Pösinger – Nohava, L. Turek, Stoszek – Vukadinovič (65. Jakub Rosůlek), Jakub Rosůlek (46. Kučera), J. Rabiňák.

Včera večer (15.2.) změřilo divizní mužstvo z Tábora na „Kvapilce“ své síly s lídrem jihočeského přeboru ze sousedních Dražic (utkání skončilo po uzávěrce). V sobotu se znovu vypraví do hlubockého podzámčí k turnajovému utkání skupiny o 1. – 5. místo. Tentokrát v něm narazí na svého divizního souputníka z Českého Krumlova.

Autor: Pavel Šácha

16.2.2012 VSTUP DO DISKUSE

Tito ztracení psi měli štěstí. K páníčkům se díky pomoci lidí vrátili.
3

Lidé kolem Vltavy na Českokrumlovsku zachraňují i psy

Diváci v kině. Ilustrační foto.

Na co zajít v pátek a v sobotu do kina

Zloděje čapli za ruce

Tábor - Muže a ženu ve čtvrtek ostraha jednoho z táborských supermarketů v centru zadržela ve chvíli, kdy se snažili ukrást zboží za bezmála 4500 korun.

Táborsko plánuje s Příbramí zlomit remízovou šňůru

Tábor – Po zbytečné remíze 3:3 v Sokolově už zvedl druholigový tým FC MAS Táborsko hlavu vzhůru a s optimismem vyhlíží nadcházející domácí duel 4. kola FNL proti 1. FK Příbram.

Povodně 2002: Velká voda lidi sblížila. Byli na sebe hodnější

Jižní Čechy - Stoletá voda přišla, zničila a odešla v průběhu několika hodin. Lidem ale trvalo léta, než se vzpamatovali a zahladili po ní vnější stopy. Ty uvnitř si však nesou dál.

Jiří Kněžíček: Svěrák mi říkal „pane lékárníku“

Slavonice – Ve filmu Po strništi bos nehrály jen slavonické děti.