VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Dynamo se v neděli představí v Lažišti

České Budějovice – Sobotní divizní dohrávkou mezi Strakonicemi a Štěchovicemi (v 10.15 hod. na Fezku) a posledním kolem krajských soutěží o tomto víkendu končí fotbalová sezona na jihu Čech.

15.6.2012
SDÍLEJ:

jedním ze šlágru fotbalového víkendu bude sobotní divize Strakonice - Štěchovice (na snímku z derby v Táboře před táborskou brankou v dresu Strakonic útočník Němec).Foto: Deník/ František Panec

Pozornost fanoušků určitě bude upřena k nedělnímu klání v Lažišti, kde v rámci oslav založení místního klubu změří v souboji s domácím účastníkem krajského přeboru síly prvoligové Dynamo. „Až na ty, kteří v sobotu půjdou na divizi za Strakonice, jedeme kompletní. Včetně Tomáše Řepky a Lengyela, hrát budou i navrátilci Benát, Rakovan a Bakala. Na marodce jsou Riegel, Machovec a Halama," sdělil trenér František Cipro.

„Za Strakonice, které stále hrají o postup, půjdou Křížek, Novák, Otepka, Hudson, Němec a Řezníček," dodal.

Fotbalový víkend na jihu Čech

Pokud není uvedeno jinak, jsou úřední začátky v 17 hodin.

Pátek

KRAJSKÝ PŘEBOR: Třeboň – Lažiště (17:30), Dražice – Jankov (17:30).

I. A ŽÁCI: Lomnice – Sez. Ústí (16:30).

Sobota

DIVIZE: Strakonice – Štěchovice (10:15 Fezko).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Kaplice – Hluboká (10), Písek B – Rudolfov (15:30), Táborsko B – Soběslav (Kvapil.), Veselí – Roudné, Vodňany – J. Hradec (13:30) Jaroš, Kopačka, Dvořák J. – Němeček, Čkyně – Prachatice (10).

I. A TŘÍDA: Sedlice – Týn (13:30), Osek – Planá, S. Ústí – Katovice (13:30), N. Ves/Brloh – Želeč (13:30), Čimelice – Malšice (13:30), Vacov – Chýnov (13:30), Zliv – Olešník (13:30), Bavorovice – Lišov (13:30), Loko ČB – Čtyři Dvory (10:15), Slavia ČB – Dačice, Křemže – Hrdějovice, D. Voda – Ševětín (13:30), Dříteň – N. Bystřice.

I. B TŘÍDA: Mladé – Č. Krumlov B, Kaplice B – Větřní (13:30), V. Brod – Chvalšiny, Velešín – H. Planá, Roudné B – Netolice (10:15), Frymburk – Jankov B, Kam. Újezd – Lhenice (13:30), Záblatí – Kestřany (13:30), Zdíkov – Poříčí, Lažiště B – Bělčice (13:30), Vl. Březí – Chelčice (16), Strunkovice – Sousedovice, Stachy – Mirovice (13:30), Vimperk – Blatná (13:30), Březnice – Bechyně, Ml. Vožice – Větrovy, Řepeč/Opařany – Sepekov, Borotín – Chotoviny (13:30), Záhoří – Bernartice (13:30), Albrechtice – Božetice, Met. Tábor – Branice (13:30), Sviny – Chlum, Slavonice – Klikov (13:30), Borovany – K. Řečice (13:30), D. Bukovsko – Ledenice, Suchdol – Srubec (13:30), Kunžak – Lomnice.

KP DOROSTU: Prachatice – Táborsko B (10), Strakonice – Soběslav (13:30 Fez.), J. Hradec – Břilice (10 Tyrš.), Slavia ČB – Vodňany (10), Čt. Dvory – Blatná (10).

I. A DOROSTU: Lišov – Hluboká (10), Hrdějovice – Mladé (10), Borovany – Větřní (10), Suchdol – Borek (10), Protivín – Sedlice (10), Čkyně – Vacov (13:30), Kestřany – Bělčice (10), Vl. Březí – Katovice (10), Stachy – Osek (10), Vimperk – Strunkovice (10), S. Ústí – Olešník (10), Dačice – Týn (10), Kunžak – Sepekov (10), Ml. Vožice – Bechyně (10), N. Bystřice – Hradiště (10), M. Tábor – Veselí (10).

KP ŽÁCI: Soběslav – Táborsko B (10), Bechyně – Slavia ČB (9:30 Chrášťany), Loko ČB – Č. Krumlov (13).

I. A ŽÁCI: Břilice B – H. Stropnice (9:30 Tře᠆boň), Dříteň – Kaplice (10), Hluboká – Kamenný Újezd (10), Hradiště – Vodňany (9).

KP ŽENY: Borovany – J. Hradec.

TURNAJOVĚ: přípravky v Bechyni (8).

Neděle

I. A TŘÍDA: Hradiště – Protivín (10).

I. B TŘÍDA: Třebětice – N. Včelnice (15).KP DOROSTU: Loko ČB – Roudné (10), SKP ČB B – Milevsko (10).

I. A DOROSTU: T. Sviny – Lomnice (14), H. Stropnice  – .N. Hrady (10), Volyně – Netolice (13), Dříteň – Jistebnice (13:30).

KP ŽÁCI: Břilice – Strakonice (10), Blatná – Čt. Dvory (10).

I. A ŽÁCI: Rudolfov – Hrdějovice (10), Netolice – Větřní (10), Osek – Vacov (10), Protivín – Volyně (10), Veselí – Kunžak (10), Suchdol – Větrovy (9:30), Chýnov – N. Včelnice (10 Kozmice).

KP ŽENY: S. Ústí – Hradiště (14), Protivín – Mokré (14:30).

PŘÍPRAVKY: kvaifikace. o KP v Lomnici (9).

EXHIBICE: Lažiště – Dynamo ČB (14).

Autor: Bohumil Ortman

15.6.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

HC Tábor - SC Kolín 5:1.

Hokejisté otevřeli přípravné zápasové období výhrou nad Kolínem

Ilustrační obrázek.

Již nejsou mezi námi

Bechyňské doteky zahájí letošní program divadlem

Bechyně – Divadelním představením Hrátky s čertem v pátek odstartuje program letošních Bechyňských doteků.

Provoz na mostě zdržují již jen svodidla

Tábor - Na Švehlově mostě se ve středu konala další ze společných schůzek investora a dodavatele opravy.

Ze sýrové loupeže obvinili brigádníka

Táborsko - Na prahu jara - 20. března oznámili zaměstnanci jedné z potravinářských firem na Táborsku, že do chladírny jejich provozovny vnikl zloděj a jim zmizela hned celá paleta se sýrem.

V Bytesu již nebude ohrožovat nebezpečný azbest

Tábor – Dva roky pracoval jednatel Bytesu Ondřej Semerák na způsobu, jak zbavit stěny administrativní budovy Bytesu a technických služeb boletických panelů plných azbestu, aniž by se budova musela bourat.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení